aboutus

Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD

Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD Xiamen Kingfeels New Energy Technology CO.,LTD
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: Kingfeels New Energy
تعداد کارمندان: 1500~3000
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

از زمان تأسیس شرکت Xiamen Kingfeels New Energy Technology Co.، LTD ، متخصص در زمینه تحقیق ، تولید و فروش محصولات سیستم نصب خورشیدی ، با اصطلاح شرکت "فناوری خلاق ، کیفیت عالی" و بازی کامل را به استحکام خاص خود و تحقیق و توسعه می بخشد. توانایی تیم D

از زمان تأسیس این شرکت ، در زمینه تحقیق ، تولید و فروش محصولات سیستم نصب خورشیدی ، با اصطلاح شرکت "فناوری خلاق ، کیفیت عالی" تخصص دارد و بازی کاملی را به قدرت و توانایی تیم تحقیق و توسعه خود می بخشد.

"براکت فتوولتائیک ، نیروگاه فتوولتائیک در مقیاس بزرگ" به عنوان محصول اصلی Kingfeels ، براکت فتوولتائیک آلیاژ آلومینیوم دارای مزایای مقاومت در برابر خوردگی ، وزن سبک ، زیبایی ، بادوام و سایر خصوصیات عالی ، محصولات مورد استفاده در پرانتز فتوولتائیک ، بزرگ است نیروگاه فتوولتائیک مقیاس ، تجهیزات پزشکی ، خانه ، سقف ، کف ، دیوارپوش ساختمان و صنایع دکوراسیون.
شرکت ما دارای مجموعه های بسیاری از تجهیزات پیشرفته برای کنترل دقیق کیفیت محصول است. ما به گواهینامه های ISO9001 و ISO14001 رسیده ایم. ما با رعایت اصل کسب و کار از مزایای متقابل ، ما به دلیل خدمات مناسب ، محصولات با کیفیت و قیمت های رقابتی ، شهرت خوبی در بین مشتریان خود ایجاد کرده ایم. ما به گرمی از مشتریان در داخل و خارج از کشور استقبال می کنیم تا برای موفقیت متقابل با ما همکاری کنند.

تاریخ

سرویس

ایمان سازمانی: وفاداری ، منافع متقابل

هدف شرکت: ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی.

هدف سازمانی: احیای شرکت ، افزایش کارآیی ، بهبود کیفیت زندگی کارکنان

تیم ما

شرکت ما دارای فناوری ، تجارت ، خرید ، پرسنل اداری ، دارایی و سایر بخش ها است.

اطلاعات تماس